Potřebujete peníze? Neprodávejte věci – díky zástavě je můžete kdykoliv vykoupit

auto do zastavy

Každému se někdy stane, že potřebuje náhle sehnat peníze. Pokud se nechcete zadlužovat a brát si půjčku, či vám například banka úvěr neposkytne, je nejlepším řešením zpeněžit nějakou věc, kterou již vlastníte. Není ji však třeba ihned prodávat, zvláště pokud vám na ni hodně záleží. Mnohem více se vyplatí ji dát do zástavy.

Proč je zástava výhodnější?

Pokud věc prodáte, je možné, že ji již nikdy neseženete zpět, když na ni budete mít v budoucnu peníze. Pokud si vezmete půjčku, je zde zase velké riziko, že se dostanete do problémů v případě, že nebudete schopni úvěr splácet. Zástava věcí vyřeší obě tyto starosti. Navíc získáte finance ještě rychleji než od banky. Budete-li mít peníze na zpětné vyplacení vaší cennosti, můžete si ji vykoupit. Pokud nebudete moci splácet, nehrozí vám dluhová past, exekuce ani žádné jiné potíže – půjčka se zaplatí předmětem, který jste se rozhodli dát k zástavě. Zvolit si pro zástavu můžete jakoukoliv cennost. Velice často bývají používány hodinky nebo automobily.

Zástava aut

Říkáte si, že nemáte žádnou cennost, jako je například zlato? Téměř každý člověk má však vůz a proto může hravě využít zástavy aut. Výhodou je, že se zastaveným vozem můžete nadále jezdit a využívat jej bez omezení a přitom je používat jako pojistku půjčky v případě, že víte, že chcete zástavu s jistotou splatit. Autozastavárna nabízí profesionální a diskrétní jednání. O vašem úvěru se tak nemusí vůbec nikdo dozvědět.

Zástavy hodinek

Pokud nevíte, zda budete schopni splácet, zvolte pro zástavu raději cennost, kterou nepotřebujete pravidelně užívat. Příkladem mohou být značkové hodinky. Jejich výhodu je, že si svou hodnotu drží v čase a tak vám umožní získat vyšší částku i v případě, že nejsou úplně nové. Zastavárna hodinky dokonce přijímá i tehdy, pokud k nim nemáte kompletní příslušenství. Ať už jste vlastníkem jakékoliv značky, expert vám je dokáže ocenit a nabídnout takovou částku, která odpovídá jejich kvalitě a bude výhodná pro obě strany. Zástava hodinek je velice rychlá a nenáročná.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Potřebujete peníze? Neprodávejte věci – díky zástavě je můžete kdykoliv vykoupit"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*