Vkusné prvky městského i zahradního mobiliáře

1c 320 x 3201

Každé obci i každé zahradě dodají ten pravý originální nádech detaily, které mohou mít celou řadu různých podob. Od laviček až po stylová umyvadla.

Vkusné prvky městského i zahradního mobiliáře

Každá obec, která chce mít originální vzhled a vytvořit tak nejen pro domácí obyvatele, ale i pro návštěvníky příjemný dojem, by měla investovat do vkusného městského mobiliáře.

  • Městský mobiliář nabízí celou řadu prvků, jak ozvláštnit i zdánlivě fádní místa.
  • A naopak, například starým městským částem mohou dodat nostalgický nádech.

Do oblasti městského mobiliáře patří tradičně různá kovaná stylová zábradlí anebo lavičky, které slouží hned dvěma účelům. Mohou být vkusným prvkem i místem, kde se každý rád na chvilku zastaví a dopřeje si příjemný odpočinek.

  • Výrobci dnes nabízejí širokou škálu venkovního vybavení pro obce a města.
  • Od moderních prvků až po repliky těch, které pocházejí z dob minulých.

Zahradní mobiliář

Pro majitele zahrad je většinou tato oáza klidu a pohody přímo srdeční záležitostí a chtějí ji mít nejen originální, ale také stylovou a příjemnou na pohled. Dojít k tomuto výsledku je velice jednoduché. Stačí si vybrat vhodný zahradní mobiliář, který vše dotvoří k vaší naprosté spokojenosti.

  • Zahradní mobiliář zahrnuje nejen zahradní nábytek, ale také zde najdete mnoho drobných prvků, které dokonale dotvoří celek.
  • Patří sem kupříkladu zahradní umyvadla, kohoutky nebo pítka pro ptáky.

Workoutové hřiště

Běžnou součástí měst i obcí je dnes workoutové hřiště. Je to místo, kde se mohou děti dosyta vydovádět a získat tak kladný vztah k pohybu. Nejedná se ale o klasické hřiště, které známe z dob minulých. Workoutové hřiště bývá instalováno ve veřejných prostorách obce a může být součástí parků i městské sídlištní zástavby. Vstup bývá zpravidla bezplatný, a to ještě více zvyšuje atraktivitu pro místní děti.

  • Tato hřiště jsou většinou vybavena hrazdami, bradly, a dalšími jednoduchými prvky, na kterých mohou (nejen) děti cvičit vlastní vahou.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Vkusné prvky městského i zahradního mobiliáře"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*