Stavba krbu je pohodovou prací pro specialisty, a to i před příchodem zimy

Stavba krbu 2

České tradiční rčení „Nečekej, až se zima zeptá, co jsi dělal v létě“ se dá v některých případech aplikovat i na podzimní období či časný příchod zimy. V případě, že jste během teplých letních měsíců neměli ani pomyšlení nebo dostatek financí na stavbu krbu, nezoufejte si. Stavba krbu je snadnou záležitostí pro odborníky s letitými zkušenostmi a spolehlivým materiálem. S jejich pomocí si už letošní zimu zatopíte v krbu anebo v krbu s výměníkem.

3D vizualizace plánované stavby krbu ukáže, jak se bude nové topné těleso vyjímat v interiéru

Nemáte-li dostatek představivosti, případně absolutně nerozumíte stavebním pracím a možným úpravám interiéru, které budou předcházet stavbě krbu, nebojte se zeptat. Veškeré dotazy jsou díky kontaktnímu formuláři zodpovídány bez otálení. K možným nejasnostem ohledně výstavby a zapojení nového topného tělesa v bytě či domě se připojuje rovněž třírozměrný 3D model aplikovaný přesně do konkrétního interiéru. S pomocí této vizualizace mají zájemci o výstavbu krbu jasnou představu, jak bude výsledná práce vypadat. Na vás je jen určení přibližného místa, kde nový krb bude stát, společně se zohledněním bezpečného odvodu kouře. Stavba krbu probíhá na místě, kde je kouřovod již zbudován, případně se počítá i s odvodem kouře zbrusu novým.

Protože se jedná o stavbu tělesa citlivého na přikládání a obsluhu otevřeného ohně, musejí se při stavbě krbu používat pouze certifikované kamnářské materiály. Ty budou zárukou bezpečného a snadného obsluhování krbu či krbových kamen. Prověřené materie se používají v případě vkládání desek, lepidel, tmele, omítky atd. Zapojením celé topné soustavy pod dohledem odborníků máte jistotu mnohaletého bezpečného používání topného tělesa s otevřeným ohněm.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Stavba krbu je pohodovou prací pro specialisty, a to i před příchodem zimy"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*