Výškově stavitelný podvozek

Výškově stavitelný podvozek pro Audi A1 8X1

Sníte tajně o sportovní káře, se kterou budete řezat každou zatáčku? Řešením je populární snížení podvozku. Díky němu dopřejete vašemu automobilu mnohem sportovnější vzhled a sobě zároveň energické průjezdy všemi zatáčkami.

Zlatá střední cesta

Pokud uvažujete o snížení podvozku, máte před sebou hned několik možností. Můžete se zaměřit na výměnu pružin za nižší sportovní variantu. Tato možnost je finančně celkem nenáročná a přitom velmi komfortní. České silnice se vzhledem k jejich častému stavu nestanou vaší noční můrou. Naopak velice efektivním řešením je instalace vzduchových podvozků. Nadchne vás jednoduché nastavení výšky podvozku a také naprosté zachování jízdních valstností. Z jejich ceny již ovšem tak nadšeni nebudete.

Sady výškově stavitelných podvozků jsou velmi univerzální možností. A v současné době také tou nejvyužívanější. Ptáte se proč? Výškově stavitelné podvozky zkrátka nabízejí zlatou střední cestu – nejsou finančně příliš náročné, jsou jednoduché na instalaci a pokutují volnost při regulaci snížení.

Co jsou to výškově stavitelné podvozky?

Jedná se o sady, které se běžně skládají z pružin, tlumičů, stavících matek a přidruženého materiálu. Každá sada je většinou dodávána kompletně osazená s tím, že se používají prvky sériového horního uložení.

Výškově stavitelný podvozek vám umožní nastavit ideální snížení vašeho automobilu a to od naprosto nepatrných hodnot, které jen lehce podtrhnou sportovní ráz automobilu a udrží vás v zatáčkách, až po extrémní hodnoty, které si užijí zejména tuningoví nadšenci. Výšku podvozku nastavíte díky posunu pružin – ty jsou posunovány stavícími matkami, které se pohybují po závitu sportovního tlumiče nebo stavící kostky.

Při výběru samozřejmě dejte přednost prověřeným výrobcům, kteří ručí za kvalitu svých výrobků a nabízejí TÜV homologaci i potřebnou antikorozní úpravu všech součástí sady.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Výškově stavitelný podvozek"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*