Online konfigurátor alu kol

221221

Rozhodli jste se pro výběr nových litých kol, ale po půl hodině vybírání se vám z nepřeberného množství typů a designových zpracování točí hlava? Líbí se vám určitý typ, ale nemáte představu, jak by kola vypadala právě na vašem vozidle? Nezoufejte, máme pro vás jednoduché řešení, ke kterému vám bude stačit pouze typ vašeho vozu!

Online alu konfigurátor

Pokud se chcete přesvědčit o tom, která alu kola budou právě vašemu plechovému kamarádovi slušet nejvíce, využijte online vizualizér. Jeho ovládání je velice jednoduché a vy budete mít okamžitou představu, jakým směrem se při výběru ubírat.

Konfigurátor alu kol zvládne ovládat opravdu každý. Stačí vybrat správný typ vozidla a velikost kol a následně si vyzkoušet na voze litá kola z aktuální nabídky. Můžete zde nahrát přímo fotku vašeho automobilu nebo si vybrat typovou fotografii vozidla z naší obsáhlé galerie. Pak už si pouze jednoduše vyberete elektrony, které se vám líbí, a přetáhnete jejich obrázek přímo na místo stávajících disků. Upravovat můžete také jejich velikost pomocí posuvného měřítka.

Jedinou nevýhodou může být opravdu pestrá nabídka typů litých kol a jejich rozmanitého vzhledu. Vybrali jste hned několik favoritů, ale nemůžete se mezi nimi rozhodnout? Můžete si finalisty – resp. jejich vizuální podobu na vašem vozidle – stáhnout jako obrázek do počítače nebo ji přímo nasdílet prostřednictvím Facebooku. Pak už stačí jen doufat, že vám partnerka nebo přátelé s výběrem pomohou.

Proč zvolit právě alu kola?

Stále si s nákupem nových litých kol nejste úplně jistí? Prozradíme vám výhody, které vám jejich používání může přinést. Mezi ně patří zejména nízká hmotnost, díky které můžete omezit spotřebu automobilu a také zlepšit jízdní vlastnosti – k tomu dopomáhá také vysoká tuhost a pevnost slitiny, ze které jsou litá kola vyráběna. Litá alu kola oceníte především v horkých letních dnech. Díky větším rozestupům mezi jednotlivými paprsky budou brzdy mnohem lépe odvětrávat, což pomůže k jejich lepšímu výkonu a delší životnosti. A nakonec je tady samozřejmě estetická stránka – i klasický městský vůz s elektrony vypadá zkrátka lépe.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Online konfigurátor alu kol"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*