Za kvalitními geodety

DOKUMENTACE scaled 1

Pokud uvažujete o stavbě nového rodinného domu nebo se chystáte na katastrální úřad, jistě budete potřebovat některou z geodetických služeb. Obrátit se můžete na specialistu v oboru geodézie, na firmu VISIONPLAN-3D. Zkušení odborníci pomáhají řešit geodetické záležitosti pro veřejnost i podnikatele, jako jsou projekční kanceláře a stavební firmy.

Do portfolia geodetických činností pro veřejnost patří polohopisné a výškopisné zaměření pozemku pro projekt domu, také vytyčení stavby a pozemku. VISIONPLAN-3D rovněž vypracuje geometrické plány, například zanesení stavby do katastru nemovitostí, rozdělení pozemku nebo třeba vyznačení věcného břemene. Pro podnikatele firma VISIONPLAN-3D provádí laserové skenování, 3D modelování, digitální modely terénu, virtuální prohlídky a další geodetické práce.

Společnost VISIONPLAN-3D si zakládá na kvalitní práci, včasném termínu dodání, časové flexibilitě. VISIONPLAN-3D pracuje s nejmodernější technologií, její odborníci mají zkušenosti napříč geodetickými obory a poradí si i s atypickým řešením na míru. Přesvědčte se na webových stránkách firmy, prohlédněte si reference, využijte též možnosti konzultace zdarma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Za kvalitními geodety"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*