Pneuservis Praha 10 radí a pomáhá

Pneuservis Praha 10 radí a pomáhá

 

Víte, jak si můžete čas od času provést diagnostiku brzd sami? Pneuservis Praha 10 radí: stačí, když na přehledném a prázdném úseku silnice prudce zabrzdíte. Silnice musí být rovná, povrch pod celým vozem stejný. Nepotřebujete vyvíjet ani žádnou extrémní rychlost. Stačí, když pojedete šedesátkou. Jak vidíte, není to nic složitého.

  • Pokud se ozve charakteristický skřípot kovu na kov,
  • pokud bude auto táhnout do strany,
  • pokud bude brzdná dráha příliš dlouhá,

neváhejte ani minutu a vypravte se do pneuservisu Praha Michle. Tam provedou test brzd a test brzdových kotoučů. Pro jistotu také proměří sbíhavost kol, udělají testy tlumičů a test podvozku.

Pokud budete chtít, mrknout také na pneumatiky vašeho vozu. V případě, že nebudou, jak mají být, nabídnou vám ke koupi nejen nové, ale i použité pneumatiky dobré kvality. Kola vašeho auta tak budou zase v pořádku a vás to vůbec nezruinuje.

Pneuservis Praha 10 radí a pomáhá

Nové i použité pneumatiky

Protože už máme konec října, je nejvyšší čas myslet na zimní přezutí auta. Pokud si nejste jisti, zda pneumatiky vašeho vozu letošní zimu dojezdí, zda s nimi můžete vůbec vyjet, pořiďte si v bazaru pneu Praha nové. Buď si můžete koupit zbrusu nové, nebo se spokojit s bazarem pneumatik a pořídit si použité pneu Praha.

Vyšší bezpečnost a nižší spotřeba paliva

Zároveň s výměnou pneumatik požádejte pneu servis Praha 10 o 3D geometrii, abyste své nové obutí sjížděli rovnoměrně a neměli tak zbytečně vysokou spotřebu paliva. Daleko důležitější je však myslet na bezpečnost. Na tu má nerovnoměrné sjíždění pneumatik, tedy nesprávné seřízení sbíhavosti velmi negativní vliv. Zkrátka, máte-li své autíčko rádi a máte o jeho „zdravotním“ stavu nějaké pochybnosti, zavítejte na stránky pneu-novak.cz, kde najdete možnost, jak se například na geometrii Praha 10 objednat online.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Pneuservis Praha 10 radí a pomáhá"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*