Nenechte se sklátit chřipkou

Čím více bude klesat teplota na teploměru, tím více na nás budou útočit všemožné bacily a spoustu z nás může dřív nebo později skolit chřipka nebo jiná podobná viróza. Pokud budete chtít, mohou se vám respirační onemocnění alespoň pro letošek vyhnout obloukem. Stačí, když včas začnete posilovat svůj imunitní systém. A čím dřív začnete, tím větší je vaše šance, že nemoc porazíte.

V první řadě se zamyslete nad tím, co jíte. Chcete-li posílit svůj imunitní systém, zaměřte svou pozornost na dostatečný přísun kořenové zeleniny a nevynechávejte ani česnek nebo cibuli. Ty obsahují celou škálu potřebných látek, které mohou posílit váš obranný systém.

Svou službu udělají i čaje, ať už ty ovocné nebo bylinkové. U popíjení bylinkových čajů, však myslete na pravidlo všeho s mírou. Konzumaci bylinek lze snadno přepísknout a pak si můžete spíš uškodit. Naopak nic nezkazíte zeleným čajem.Ten je pro podporu imunitního systému jako stvořený.

Nechcete-li sázet jen na přírodní prostředky, můžete si v lékárně pořídit některý z prostředků, který podporuje imunitu. Návštěvu lékárníka však neodkládejte. Začnete-li se po vitamínech ohlížet až v době, kdy vás škrábe v krku, bude lepší investicí nákup Paralenu.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: sixninepixels).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Nenechte se sklátit chřipkou"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*