Židle pro Vaše pohodlí i zdraví

Máte sedavé zaměstnání a po celodenní sezení v kanceláři Vás trápí bolesti zad? Cítíte se po několika hodinách celí rozlámaní? Tímto problémem trpí naprostá většina lidí, kteří mají sedavé zaměstnání. Z evolučního hlediska totiž naše tělo není na takové sezení uzpůsobené, neboť až do nedávna naprostá většina lidí pracovala manuálně a byl celý den na nohou. Až v posledních letech, kdy nám technika pomohla nahradit některé druhy práce a zvýšila se tak potřeba práce u počítače, čím dál více během pracovní doby sedí. Pokud během sezení máme nesprávné držení těla, či sedíme na nekvalitní židli, pak se není čemu divit, že máme bolesti.

Má to tedy nějaké řešení? Ovšem, stačí, když si pořídíme kvalitní kancelářskou židli zdravotní.

Posilujte během sezení v práci

Zajímá Vás, v čem se taková zdravotní kancelářská židle liší od té klasické? Stejně jako každá kvalitní židle do kanceláře má výškově nastavitelný sedák i područky a anatomicky tvarovanou opěrku zad. Velký rozdíl je ale v tom, že zdravotní kancelářské židle mají jako sedák nestabilní plošinu, která nás nutí udržovat rovnováhu. Díky tomu dochází k:

  • Posilování svalů břicha, pánevního dna a bránice
  • Držení vzpřímeného sedu

Díky tomu můžeme posilovat, aniž by nás to nějak zdržovalo od práce a stálo nějaké velké úsilí.

V naší nabídce naleznete mnoho druhů zdravotních kancelářských židlí. Jedním z nejoblíbenějších je ovšem židle nesoucí název Half Ball, jejíž sedák má tvar poloviny míče, který nás rovněž nutí udržovat stabilitu.

Pokud uvažujete o pořízení kancelářské židle, potom bude kancelářská židle zdravotní tou nejlepší volbou. To, na čem sedíte, je totiž velmi zásadní a vyhnete se tak bolestem zad a případným komplikacím v podobě vyhřeznutí plotének, které Vás mohou dovést až k operaci.

Seďte pohodlně, seďte zdravě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Židle pro Vaše pohodlí i zdraví"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*