Na cestovním pojištění nešetřete. Může vás ochránit před dluhy

Zlomená noha, zánět slepého střeva nebo nesnesitelná bolest zubu vám mohou značně zkomplikovat dovolenou. Místo toho, abyste odpočívali, navštěvovali památky a poznávali místní kulturu, vás čeká návštěva lékařů a v horším případě i pobyt v nemocnici. Každá taková zdravotní komplikace je navíc sama o sobě bolestivá a nepříjemná.

A když budete mít pocit, že hůř vaše cesta do zahraničí nemohla dopadnout, tak vás navíc může zaskočit účet za ošetření a léčbu. To totiž v cizině zpravidla vyjde poměrně draho – zaplatit můžete od několika tisíc až po statisíce korun.

I stovka denně se vyplatí

Jak se podobné situaci, kvůli které vám hrozí dluhy i na řadu let, vyhnout? Stačí, když si před odjezdem na dovolenou pořídíte přes internet cestovní pojištění, které má vykrývat právě podobné náklady. Za pojištění do ciziny zaplatíte jen několik set korun, to znamená výrazně méně, než kolik byste pak v krizových situacích platili bez něj.

 

Například při cestách po Evropě dáte za den pojištění jen okolo 30 korun. Kompletní pojištění při cestě do USA, Kanady či Austrálie, které je obecně nejdražší, vyjde také za méně než stovku denně. To se kvůli ušetřeným statisícům korun stále vyplatí.

Cestovní pojištění vás přitom nechrání jen před vysokými cenami v zahraničních nemocnicích. Podobně tento základní finanční produkt oceníte, pokud někomu neúmyslně ublížíte, poškodíte cizí majetek nebo komukoliv způsobíte finanční újmu nebo přijdete o zavazadla. Stejně tak si lze sjednat úrazové pojištění, pojištění trvalé invalidity nebo pojištění úmrtí následkem úrazu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Na cestovním pojištění nešetřete. Může vás ochránit před dluhy"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*