Deloitte Technology Fast 50: INVENTI zvoleno jednou z nejrychleji rostoucích firem v Evropě

Česká softwarová společnost Inventi se dostala do elitního výběru 50 nejrychleji rostoucích firem ve střední a jihovýchodní Evropě. Soutěže Deloitte Technology Fast 50 se zúčastnilo přes 500 firem z 18 zemí.

Celkové 47. místo znamená růst Inventi o 347 % za poslední 4 roky. “Děkujeme všem invenťákům, zákazníkům a partnerům, že nám umožňují dělat to, co děláme a jak to děláme. V oblasti IT dnes působí mnoho společností. I přesto se nám daří držet na špici a být zajímavou firmou pro pracovníky i naše zákazníky,“ okomentoval úspěch Jan Kaštura, CEO společnosti Inventi.

inventiDo letošního žebříčku 50ti nejrychleji rostoucích firem se dostalo nejvíce firem z Polska (17), dále z České republiky (7), z Chorvatska (6), ze Slovenska (5), z Maďarska a z Rumunska (4 společnosti z každé země), Litvy (3), Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Srbska a Slovinska (1 společnost z každé země).

„Tempo, kterým dochází ke změnám mezi nejrychleji rostoucími technologickými firmami ve střední Evropě, je rychlejší než kdy dříve. Oproti loňskému roku se průměrné tempo růstu téměř zdvojnásobilo,“ dodal Jiří Sauer, ředitel v auditním oddělení společnosti Deloitte.

Letošní výběr 50 nejrychleji rostoucích firem ovládly společnosti zabývající se IT a digitálními řešeními (41 společností), následovali společnosti z odvětví média a telekomunikace (6 zástupců), zbývající 3 firmy se zaměřují na technologie a energetiku.

Žebříček Technology Fast 50 vyhodnocuje nejrychleji rostoucí technologické společnosti, a to na základě růstu tržeb za období poslední čtyři roky. Do žebříčku se společnosti registrují prostřednictvím webových stránek www.deloitte.com/fast50ce, kde jsou rovněž zveřejněna kritéria pro účastníky a podmínky soutěže. V hodnocení za rok 2016 byly analyzovány tržby za poslední čtyři roky, a to od roku 2012 až 2015.

Více informací naleznete na webu https://www.inventi.cz/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Deloitte Technology Fast 50: INVENTI zvoleno jednou z nejrychleji rostoucích firem v Evropě"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*