Do Prahy na víkend

Zdroj: https://pixabay.com/en/prague-czech-republic-city-river-1168302/

Kam vyrazit na kratší výlet, jen na pár dnů? Kde lze pohodlně strávit pár dnů, aniž byste se tam začali nudit? Odpověď je jasná, v Praze rozhodně nudu nezažijete.

Procházka městem

V Praze se to přímo hemží zajímavými místy a památkami, což však souvisí s množstvím turistů, kteří se sem celoročně vydávají. Pokud byste rádi navštívili méně známá místa, doporučujeme zařadit prohlídku Vyšehradu mezi ně. Patří mezi významné české památky, ale turisty to více láká například na Karlův most či Pražský hrad. Proto si můžete Vyšehrad i jeho areál užít v užším kruhu návštěvníků. Dozvíte se, že Vyšehrad byl skutečným domovem českých králů, nepůsobí to mysticky?

Když je venku chladno

Jestliže vám počasí přijde příliš chladné na toulky městem, nic vám nebrání navštívit například divadelní hru. Herecký soubor například v Divadle na Vinohradech vás jistě nezklame. Sledování výstupu brilantních českých umělců, jakými jsou například Zlata Adamovská či Václav Vydra, vám vezme dech a zajistí ryze kulturní atmosféru celého večera.

Ubytujte se na noc či dvě

Nekazte si krásný kulturní zážitek a dojmy z Prahy rychlým návratem domů. Raději se ubytujte v blízkosti centra a prodlužte si výlet o další den. Zkuste například Hotel Belvedere v Praze, situovaný na levém břehu Vltavy blízko dopravním spojům. Po příjemně strávené noci si užijte bohatou snídani a vyrazte vstříc dalším zážitkům a dobrodružstvím v tomto krásném městě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Do Prahy na víkend"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*