Přišel čas ušetřit. Skútr a elektrokolo můžete mít na splátky. Dokonce i bez navýšení!

Hledáte způsob, jak elegantně proplout hustou městskou dopravou? Řešení je snadné. Pořiďte si dopravní prostředek, který je mrštnější, skladnější a v neposlední řadě také levnější než osobní auto. Skútry a elektrokola slaví úspěchy napříč západními evropskými státy a zdá se, že je začínají doceňovat také motoristé z českých luhů a hájů. Proč byste se do jejich řad měli přidat vy? Třeba právě proto, že nyní můžete získat kvalitní skútr nebo elektrokolo na splátky bez navýšení.

Atraktivní design, moderní technologie a kvalita

Shrňme si to. Potřebujete maximálně úsporný a kvalitní dopravní prostředek. Navíc by nebylo do věci jezdit stylově, takže od skútru / elektrokola čekáte atraktivní design. V případě značky Kentoya dostanete mnohem více. Renomovaný původně německý výrobce, který působí od roku 1994 v Česku a vyrábí své výrobky v čínských továrnách v kterých má podíl a tak všechny výrobky odpovídají evropským standardům a kvalitě, patří ke světové špičce a nabízí „spoustu muziky“ za přijatelnou cenu.

 

Elektrokolo Kentoya AEB04

Elektrokolo Kentoya AEB04

Rozhodnete-li se pro skútr 125 ccm, pravděpodobně budete chvíli váhat. Jsou lepší ostře řezané rysy motocyklů, které respektují nejnovější trendy? Anebo podlehnete vábení elegantního retro stylu? Designéři z firmy Kentoya moc dobře ví, že povedené šasi je polovinou úspěchu – v nabídce tak najdete vizuálně přitažlivé modely, které na sebe okamžité strhávají pozornost. To samé platí i v případě elektro kola.

Skútr Kentoya Moto BROADWAY 125 4T

Skútr Kentoya Moto BROADWAY 125 4T

Díky splátkám můžete mít nový motocykl třeba hned

Kentoya nabízí splátkový prodej prostřednictvím úvěrové společnosti Essox. Vyřízení je rychlé, nekomplikované a na splátky dosáhne téměř každý – dokonce i ženy na mateřské dovolené, důchodci a OSVČ. Výši měsíční splátky zjistíte pomocí online kalkulátoru na webových stránkách www.kentoya.cz.

Díky skútru či elektrokolu budete ve městě jezdit mnohem levněji a investice se vám brzy vrátí na uspořených nákladech. Na jakékoliv dotazy vám ochotně odpoví kvalifikovaní prodejci z Kentoya.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Přišel čas ušetřit. Skútr a elektrokolo můžete mít na splátky. Dokonce i bez navýšení!"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*