Prvním krokem ke zdravým vlasům je správné mytí + další tipy

Mít zdravé a krásné vlasy, to je sen nejedné ženy. Ženy totiž moc dobře vědí, že i vlasy se podílí na dobrém prvním dojmu. V případě, že jsou vaše vlasy bez lesku, bez života a jsou na první pohled polámané či jinak poškozené, je třeba začít o vlasy lépe pečovat, a to s kvalitními produkty vlasové kosmetiky, jako jsou šampony, oleje nebo kondicionéry. Doporučujeme zejména světové značky, které upřednostňují i světoví kadeřníci. Mezi doporučované značky patří třeba značka Maria Nila.

Obecně lze říct, že prvním krokem ke zdravým vlasům je správné mytí. Jenže co si pod slovním spojením “správné mytí” představit? Pokud si vlasy myjeme správně, myjeme si je ne moc často, zhruba dvakrát do týdne. Mytí vlasů je pro vlasy náročné, i když je to potřebné. Šampon by se při nanášení měl nanášet pouze ke kořínkům, vlasy tak nebudou po celé délce suché. Po umývání je třeba vlasy nechat volně uschnout, fénování může vlasům rapidně uškodit.

Nicméně jak již bylo zmíněno, správné mytí je jen jeden krůček ke zdravým vlasům. Pojďme si říct několik dalších tipů.

Vlasy potřebují správnou výživu

Aby vlasy vypadaly zdravě, je třeba je správně vyživit. Je třeba je dobře hydratovat, a to nejen na povrchu, ale také do hloubky. Vybírejte si třeba produkty s mléčnými proteiny, které se o naprosté vyživení postarají. Díky správné výživě se dočkáte nádherné hebkosti na první dotek.

Nezapomínejte na svatou trojici

Vlasy k tomu, aby vypadaly zdravé a plné života, potřebují několik věcí, a sice jídlo, pohyb a také spánek. To je svatá trojice, bez které to zkrátka nepůjde. To, jak se tělo cítí a jak na tom je, se ostatně projevuje převážně na vlasech. Dopřávejte si jídlo plné vitaminů a minerálů, pravidelný pohyb je také nutnost stejně jako dostatek spánku, který má ostatně dopad i na to, jak vypadá vaše pleť.

zdroj obrázku: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Prvním krokem ke zdravým vlasům je správné mytí + další tipy"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*