DUPV, domácí parenterální výživa i domácí fyzioterapie

DUPV domaci parenteralni vyziva i domaci fyzioterapie

Máte také zažitou představu, že domácí zdravotní péče pacientům poskytne pouze základní zdravotnické úkony jako jsou aplikace injekcí, odběry krve či převazy? Tak tomu bylo možná v devadesátých letech, kdy tato péče suplovala spíše sociální péči. V dnešní době však domácí zdravotní péče představuje nedílnou součást zdravotních služeb a pro mnoho pacientů představuje jedinou možnost, jak se alespoň částečně vrátit k životnímu stylu před zraněním či onemocněním. Zdravotní zařízení, lékaři i zdravotní pojišťovny si uvědomují důležitost tohoto způsobu léčby. Také proto jsou neustále vypisovány a realizovány nové pilotní projekty, při nichž jsou zaváděny nové a nové služby.

Pokud to stav pacienta dovoluje a ošetřující lékař domácí zdravotní péči doporučí, mohou dnes agentury pacientům poskytnout například domácí umělou plicní ventilaci, domácí parenterální výživu či domácí fyzioterapii. Řada pacientů tak může přejít do domácího léčení a nemusí setrvávat v nemocnicích. Výše zmíněné služby samozřejmě neposkytují všechny agentury. Jsou zde poměrně vysoké požadavky na kvalifikaci ošetřujícího personálu i na úroveň vybavení.

Špičkou v tomto oboru a jedním z tahounů všech pilotních projektů je pražská agentura ProCare Medical. Sídlí sice v Praze, ale jejich pobočky najdete i v Brandýse nad Labem, v Liberci, v Hradci Králové a v Přibyslavi. To proto, aby svým pacientům byli co nejblíž a umožnili tak mnoha pacientům možnost stonat v pohodlí domova. Všechny užitečné informace naleznete na www.procare.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "DUPV, domácí parenterální výživa i domácí fyzioterapie"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*