Efektivní likvidace nebezpečných odpadů nejen z výroby

Efektivní likvidace nebezpečných odpadů nejen z výroby

Často vznikají nebezpečné odpady i při výrobních procesech, kde byste to nečekali. Lidé, kteří mají na starosti odpadové hospodářství firem někdy ani netuší, že některé nebezpečné odpady mohou být recyklovány a následně zase využity. Ať už se jedná o nejrůznější oleje, halogenová i nehalogenová rozpouštědla, kyseliny a kyselé mořící roztoky, louhy, kyanidové roztoky nebo lázně s těžkými kovy a mnoho dalších. Pokud i ve vaší firmě vznikají takovéto odpady, je vaší povinností ze zákona s těmito odpady nakládat předepsaným způsobem. Abyste měli správně nastaveny procesy a zajistili ekologickou likvidaci či recyklaci, bude nejlepší kontaktovat specializovanou společnost.

Společnost specializovaná na recyklaci nebezpečných odpadů

Právě takovou společností je Likvidace-recyklace.cz, z kterou stojí Jáchym Vágenknecht. Ten se problematice nebezpečných odpadů věnuje opravdu velmi dlouhou dobu a má zkušenosti s naprostou většinou nebezpečných odpadů produkovaných ve výrobě. Nově svým klientům zajišťuje i frakční destilaci, při níž jsou látky odděleny na základě různé těkavosti. Frakční destilace je výborným pomocníkem při recyklaci ředidel, rozpouštědel, kyselin a louhů. Samotná výtěžnost recyklace úzce souvisí s typem a stupněm znečištění. U každého konkrétního odpadu je tedy nutná podrobná analýza, kde je stanovena i případná výtěžnost.

Suroviny získané recyklací odpadních látek můžete znovuvyužívat ve výrobních procesech, zejména v mycích a čistících, kde nejsou na činidla tak přísné nároky. Zeefektivníte tak výrobu i ve vaší firmě. Na stránkách Likvidace-recyklace.cz naleznete přehledné informace o možnostech likvidace i potřebné kontakty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Efektivní likvidace nebezpečných odpadů nejen z výroby"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*