Jedinečný systém zobrazení produktu – 360° fotografie

Slyšeli jste již o formátu 360° fotografie? Jedná se o naprosto jedinečný systém, jak vašim zákazníkům ukázat kontakt s produktem stejně dobře, jako kdyby si ho prohlíželi v kamenné prodejně.  360° produktové fotografie totiž zajistí, aby si zákazníci mohli prohlédnout výrobek ze všech stran, aby mohli zacílit na jakýkoli detail, který je zajímá. Jedna taková fotografie se skládá z dvaceti čtyř obrázků, díky čemuž vznikne iluze trojrozměrného objektu. Důležitý je zároveň dostatečně nízký datový objem, takže na internetu bude představovaný produkt zobrazován plynule.

“Osahání” výrobku prostřednictvím 3D fotografie

Ještě zajímavějším druhem digitální fotografie je 3D fotografie. Zachovává si veškeré výhody 360° fotografie, navíc však umožní zákazníkovi produkt si doslova osahat a prozkoumat ze všech stran – může ho libovolně do všech stran otáček. Čím více úhlů se při focení použije, tím kvalitnější 3D produktová fotografie vznikne. Zákazník pak může produkt otáčet vertikálně i horizontálně, v případě boty si může prohlédnout například i podrážku.

Volte spolupráci s  ARC group s.r.o.

Pokud máte zájem o naprosto dokonalé a profesionální foto produktů, svěřte výrobu produktových fotografií fotografickému ateliéru, který se na 3D / 360° produktové fotografie specializuje.

Nyní máte možnost své produkty i rozpohybovat – a to běžné fotografie opravdu nedokážou. Umí to však pohyblivé animace. Zeptejte se na tuto možnost ARC group s.r.o.

Od věci nejsou ani prezentační fotografie – mohou skvěle demonstrovat přednosti vámi nabízeného produktu a jeho funkcí. Tento druh fotografií bývá většinou doplněn texty, grafikou, hudbou, logem a podobně.

Možná ani netušíte, že zákazníci stráví o 34 % více času v obchodě s interaktivními fotografiemi než s těmi klasickými. Pokud tedy chcete, aby se vaše produkty lépe nabízely a prodávaly, vyberte si pro své produktové foto:

  • jedničku na trhu
  • osobní přístup
  • unikátní výstupy
  • největší portfolium

– volte českou rodinnou firmu ARC group s.r.o.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Jedinečný systém zobrazení produktu – 360° fotografie"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*