Jak vybrat punčochové kalhoty?

Minimální kousek oděvu, bez kterého se ale neobejde žádná žena. Přesně takové jsou punčochové kalhoty. Umí zamaskovat nedostatky, zvýraznit přednosti ženského těla a nebo právě také naopak, pokud zvolíte špatný výrobek, který se k vám prostě nehodí. Nabídka punčochového zboží je opravdu široká a vyznat se v ní, může být obtížné i pro samotné nositelky punčochových kalhot.

Stejně jako u každého jiného oblečení je nutné zvolit správnou velikost. Na krabičce se zpravidla setkáte se dvěmi údaji, například 172/116, přičemž prvním číslem je označená výška, druhým obvod boků.

Další velkou neznámou může být na krabičce číslo s údajem DEN. Tato zkratka ve své podstatě označuje jemnost punčochového zboží a platí pravidlo, čím nižší číslo, tím jemnější punčocháče jsou. Jemné punčošky třeba ke společenským šatům mohou mít označení 10 DEN, hrubé zimní punčocháče, které nepustí mráz k tělu i 160 DEN.

Punčochové zboží však vybírejte také přiměřeně věku a postavě. Pokud vám není dvacet a nemáte padesát kilo, v moderních punčocháčích s velkými barevnými puntíky pravděpodobně díru do světa neuděláte. Pokud si nejste jisté, jaké punčocháče vybrat, sáhněte po jemné tělové variantě. Tou nikdy nic nezkazíte.

Obrázek převzat z webu www.freedigitalphotos.net (autor: artur84).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Jak vybrat punčochové kalhoty?"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*