Neutrácejte zbytečně peníze za balenou vodu, pořiďte si filtrační konvici

Aquaphor Amethyst červená 6 ks filtru Aquaphor Maxfor B100 25

Také milujete ten pocit, když se napijete čisté pramenité vody z horského potůčku? Kolikrát za život si ji ale můžete dopřát? Pít ale potřebujeme každý den. Člověku je doporučeno přijmout alespoň 0,5 litru tekutin na každých 10 kg své tělesné váhy. Ty do těla nedostaneme pouze nápoji, ale i vodou obsaženou v pokrmech, ovoci a zelenině. I tak je ale objem tekutin, které musí každý denně vypít poměrně velký. S nápoji si pak do těla přineseme celou řadu látek, které nejsou pro jeho fungování vždy jen prospěšné.

Podílíte se na zatěžování životního prostředí nákupem balené vody?

Nad kvalitou kohoutkové vody se zamýšlejí nejen vědci, ale i běžní lidé, kteří hledají tu nejlepší alternativu nápojů pro svoje tělo. Velice často při tom sklouznou k tomu, že aby pili vodu bez nežádoucích příměsí, je potřeba kupovat ji v PET lahvích. O tom, jak silnou ekologickou zátěž tyto obaly a plasty obecně představují, se nemusíme snad ani zmiňovat. Pro představu stačí konstatovat, že podle statistik každý rok v moři skončí až 8 tun plastového odpadu. A to opravdu není málo. K tomu si navíc připočtěte náklady na nákup balených nápojů, které musíte sami odnést ze supermarketu až k vám domů a rázem vám tento způsob obstarání pitné vody nebude připadat jako ideální.

Zkuste to jinak a šetrněji ke své kapse i okolí

Konzumovat kvalitní vodu můžete i ze svého vodovodního kohoutku. Jestliže z ní chcete před pitím odstranit škodlivé látky a nežádoucí příměsi, použijte jednoduše filtrační konvici. Ta kromě těchto pro tělo nebezpečných složek odstraní i nepříjemnou chlorovou pachuť a dá vaší vodě výbornou chuť, která bude svádět k napití. Navíc vás bude hřát pocit, že nepřispíváte k ničení životního prostředí a chováte se při své spotřebě ekologicky.

Filtrační konvice se postará o:

  • Snížení podílu pesticidů a hormonů ve vaší vodě.
  • Odstranění vodního kamene a změkčení vody, díky čemuž nebudou tak trpět vaše ledviny.
  • Eliminaci mechanických nečistot a rzi z potrubí.
  • Zmenšení nežádoucího vlivu pozůstatků po dezinfekci vody v úpravně.
  • A omezení procentuálního zastoupení dalších nežádoucích látek ve vaší vodě.
  • Zlepšení chuti
  • Zvýšení alkality kohoutkové vody a usnadnění její vstřebatelnosti buňkami.
  • Omezení nepříjemné chlorové pachuti ve vaší kohoutkové vodě.

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Neutrácejte zbytečně peníze za balenou vodu, pořiďte si filtrační konvici"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*