Zrcadlové skříňky si vyžádaly rodinnou poradu

lotus zrcadlova skrinka s led osvetlenim

Když jsem se mužem a dětmi stěhovala do našeho nového domu, byla jsem nadšená z toho, že si v něm budu moci vše zařídit podlé svého. Doposud jsme totiž bydleli ve vícegeneračním domě, kde hlavní slovo měla tchýně, a to platilo i o jakýchkoliv změnách v „našem“ skromném pokoji v patře, kde jsem s manželem a dětmi pobývala téměř deset let. Díky státní hypotéce jsme si ovšem mohli konečně dopřát vlastní bydlení a já se nemohla dočkat dne, kdy budu moci k obrazu svému zdokonalit naší novou koupelnu. V plánu jsem měla obrovskou vanu a dvě příjemně osvětlené zrcadlové skříňky. 

Zrcadlové skříňky se staly tématem dne

Jelikož jsem měla v plánu pořídit, dle mého muže jen z rozmaru, rovnou dvě zrcadlové skříňky, musela být na toto téma svolána manželova oblíbená rodinná porada. Naše dvě dcery naštěstí stály za mnou, a tak ve finále došlo k porážce mého muže, který to jen velmi stěží nesl. Měl totiž za to, že dvě skříňky jsou zbytečné a nenalezne se pro ně využití. Když jsem mu ovšem sdělila, aby otevřel oči a zjistil, že má doma rovnou tři ženy, které se rády líbí a budou se v budoucnu chtít líbit, vzdal svůj marný boj o jednu malou nepraktickou skříňku do koupelny. Mimo jiné jsem mu slíbila, že na té mé bude mít místo také pro své holicí náčiní, které tak moc miluje.

lotus zrcadlova skrinka s led osvetlenim

Parametry skříňky jsem nechala na muži

Já jsem si vybrala dvě překrásné a okouzlující zrcadlové skříňky, které mi padly skutečně ihned do oka. LED podsvícení, které nabízely, se nedalo odmítnout. Manžela jsem tedy poté požádala pouze o technickou konzultaci, která byla před nákupem nezbytná. Potřebovala jsem zjistit šířku zrcadlové skříňky, její hloubku, abychom se při čištění zubů o skříňku pokaždé neuhodili hlavou a také výšku, která nesměla zasahovat do vodovodní baterie. Můj muž je v tomto směru velmi zručný, a tak vše změřil tak, jak měl a koupelnové skříňky byly na cestě k nám domů. Musím uznat, že jsou skutečně nádherné, a i můj muž nyní tráví u zrcadla podezřele více času než kdy předtím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Zrcadlové skříňky si vyžádaly rodinnou poradu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*