Práškové barvy v nejvyšší kvalitě

praskova lakovna

Povrchové zpracování mnoha produktů vyžaduje vysokou kvalitu. Spolupracujte proto s těmi nejlepšími. Prášková lakovna COLOR STEEL s.r.o. píše svou historii už od roku 2005 a může se pochlubit dlouholetými zkušenostmi v oboru. Specializuje se na komerční práškové lakování objemných sérií i menších kusových zakázek.

Prášková lakovna

Práškové lakování je unikátní moderní technologie povrchové úpravy kovů, která splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí. Zaručuje vysoce kvalitní povrchovou úpravu kovů práškovými barvami. Hlavním předpokladem je precizně očištěný, odmaštěný a případně opískovaný povrch lakovaného výrobku.

Práškové barvy

Mezi dodavatele práškových barev společnosti COLOR STEEL s.r.o. patří celá řada významných firem s bohatými zkušenostmi působících na trhu. Prášková lakovna má sortiment odstínů velmi široký. Vychází ze základních stupnic RAL, NCS a PANTONE. Pokud však máte speciální požadavek na unikátní odstín mimo uvedené stupnice, stačí dodat vzorek a nechat si ho vyrobit přímo na míru.

Rozdělení práškových barev

Podle stupně lesku se odstíny barev dělí na lesklé, matné, pololeské a polomatné a podle povrchu může být povrch práškové barvy hladký nebo strukturní.

Podle typu se dělí na epoxy polyestery pro vnitřní aplikace, fasádní polyestery pro venkovní aplikace, transparentní laky v matu i lesku jako krycí vrstva základního odstínu pro zvýšení mechanické odolnosti, základní barvy na bázi zinku a epoxidů, které zvyšují korozní odolnost, jsou lepší než zinkování a využívají se i pro aplikaci korozních systémů C3 – C5 a polyuretany či akryláty určené pro speciální aplikace.

Lakování disků

Využít můžete i nabídku kompletní renovace ocelových i hliníkových ALU disků pro auta i motocykly. Ty se zbaví starého nátěru tryskáním a dostanou nový kabát ve vámi vybraném odstínu. Díky nové technologii jsou dokonale hladké.

Korozní testy

Kvalita a funkčnost procesu chemické předúpravy se pravidelně testuje ve spolupráci s dodavatelem Metalchem Dexter CZ s.r.o. v solné komoře. Korozní testy prokázaly u oceli vynikající výsledky po 100, 300 a 500 hodinách a u hliníku 360 504 a 720 hodinách s výbornými výsledky podkorodování i delaminace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Práškové barvy v nejvyšší kvalitě"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*