Parenterální výživa přímo u vás doma

Parenterální výživa je umělá výživa, kdy jsou živiny aplikovány přímo do krve pacienta a neprochází klasicky trávicí soustavou. Na tomto způsobu výživy je závislých mnoho pacientů. Je tomu tak v různých případech od těžkých střevních zánětů, přes selhání jater a ledvin až po případy mentální anorexie, kdy pacient není schopen přijímat potravu. Pokud ale v těchto případech lékař neshledá důvod, proč zůstávat v nemocničním zařízení, mohou pacienti využít domácí parenterální výživu.

Agentura domácí péče Praha

Tyto služby vám mohou poskytnou specializované agentury domácí péče, které mají potřebné vzdělání, vybavení a zkušenosti. ProCare Medical je agentura domácí péče z Prahy, ale postará se i o pacienty v dalších městech, kde má své pobočky. Služby v oblasti domácí zdravotní péče poskytuje již od roku 2006. V řadě případů tak nemusíte zůstávat v nemocnici, ale můžete využívat profesionální zdravotní služby přímo u vás doma. V pohodlí a ve svém prostředí. Naprostá většina pacientů doma lépe prospívá. Uzdravování i rekonvalescence jsou rychlejší. Pacient není vystaven riziku nemocničních nákaz, které se bohužel i přes všechna opatření v nemocničních zařízeních vyskytují.

Domácí zdravotní péče vám nenabízí jen parenterální výživu, kromě klasické péče v podobě převazů, odběrů krve, aplikace injekcí, ošetření dekubitů a stomií, jsou dnes společnosti, které zajišťují i vysoce specializované služby jako domácí umělou plicní ventilaci. ProCare Medical patří mezi tyto společnosti a zároveň je součástí pilotního projektu Všeobecné zdravotní pojišťovny, který umožňuje zůstávat doma právě pacientům závislým na ventilaci.

Jak se postarat o své blízké

Ano, čekala jsem, že se někdy budu muset postarat o své rodiče, ale že tak brzo, to jsem tedy netušila. Maminka šla do předčasného důchodu, ale táta byl stále aktivní a pracoval. Bohužel maminka v zimě uklouzla a zlomila si krček stehenní kosti. Operace se zkomplikovala a mamka musela zůstat v nemocnici. V pohodě, říkala jsem si, táta se o ní postará. Jenže, co čert nechtěl. Táta měl autonehodu. Utrpěl zlomeniny obou nohou a musel na operaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Parenterální výživa přímo u vás doma"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*