ATCMobile nabízí širokou škálu telefonů a příslušenství včetně servisu

mobilni telefony

Při nákupu telefonu a jeho příslušenství využijte jen důkladně prověřené prodejce. Společnost Auto Top Centrum Ostrava s.r.o. provozuje internetový obchod ATCMobile.cz i kamennou prodejnu v Ostravě. Získáte zde výhradně oficiální produkty určené pro český trh s plnou zárukou v autorizovaných servisních sítích.

Společnost Auto Top Centrum Ostrava s.r.o.

Společnost Auto Top Centrum Ostrava s.r.o. vám zajistí skvělý zákaznický přístup tak, abyste byli vždy spokojeni. V ceně výrobků získáte i poradenství a další služby. U mobilních telefonů je samozřejmostí nastavení aplikací, přenos a záloha dat včetně mnoha dalších služeb ZDARMA. Společnost má za sebou více než 20 let zkušeností a svým věrným zákazníkům má rozhodně co nabídnout.

Online nákupy i možnost osobního výběru

Pokud ani v současné době příliš neholdujete online nákupům, kromě internetového obchodu ATCMobile.cz můžete využít i specializovanou kamennou prodejnu pod stejným názvem v Ostravě, kde je připravený zkušený tým odborníků, který je připraven vám pomoci vybrat ty nejlepší mobilní telefony i s příslušenstvím, které bude plně vyhovovat vašim přáním a požadavkům.

Profesionální záruční a pozáruční autorizovaný servis

Firma dlouhodobě spolupracuje výhradně jen s nejdůvěryhodnějšími dodavateli a výrobci produktů, což je pro vás nejvyšší zárukou kvality a spokojenosti. Provozuje profesionální záruční a pozáruční autorizovaný servis Mobiola, Figi a mnoha dalších značek. Zajišťuje také instalaci a opravy hands free sad, navigací, kamer a všech dalších doplňků do automobilů. Možností je i dlouhodobá spolupráce.

Servis a opravy Samsung

Mobilní telefony a tablety značky Samsung patří k těm nejrozšířenějším, proto se jejich opravy a nastavení staly jednou z předních specializací firmy. Pro zajištění rychlých oprav je k dispozici velké množství převážně originálních náhradních dílů skladem. Servis Samsung a jeho servisní pracoviště disponuje moderním vybavením s řadou strojů a přípravků. Rozbitý displej, zadní skla a kryty, výměna baterie, oprava kamery či nabíjení či audio potíže budou vyřešeny obratem.

Servis a opravy Apple iPhone

Profesionální servis se také odborně postará o značně rozšířené a oblíbené zařízení Apple iPhone, iPad či MacBook. Servis iPhone a opravy produktů Apple je další z hlavních specializací. Zkušený personál pro vás rychle zajistí opravu, pomůže vám v oblasti používání i nastavení. Vymění vám rozbitý displej či rozbité zadní sklo bez nutnosti rozebírání telefonu, opraví nabíjení, baterii, kamery, zapínání, software a odstraní další závady. Neváhejte a rozšiřte řadu našich spokojených zákazníků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "ATCMobile nabízí širokou škálu telefonů a příslušenství včetně servisu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*