Nové zaměstnání může přinést nové zkušenosti. Změňte práci

Chodíte už deset let do stejného zaměstnání? Už vás práce nebaví a nenaplňuje vás? Toužíte po nových zkušenostech, po jiném pracovním kolektivu a chcete opět chodit do práce s úsměvem na rtech? Změňte práci, nové zaměstnání může přinést nejen nové zkušenosti a nový posun na cestě životem. Nabízí se jen otázka, jaká práce by vás bavila? Pokud jste nadšencem do světa informačních technologií, pokud vám IT není cizí, máme pro vás tip.

O IT specialisty je neustále zájem. Přece jen je málo lidí, kteří tomuto odvětví rozumí. Pokud patříte k lidem, kteří se o svět informačních technologií zajímají, pokud se chcete v tomto oboru zdokonalovat, zlepšovat, jestli až prahnete po nových zkušenostech, nechcete zaslat životopis do firmy U&SLUNO?

Samozřejmě firma U&SLUNO nehledá jen IT specialisty, ale například také konzultanty. Aktuálně volné pracovní pozice najdete na joinus.cz. Seznam je samozřejmě pravidelně aktualizován.

Co vás v U&SLUNO čeká?

Nabízí se hned další otázka, a sice co vás ve firma U&SLUNO čeká? Kromě přátelského kolektivu a milého pracovního prostředí vás čeká také pružná pracovní doba, rozmanitá práce, která rozhodně není stereotypní, třešničkou jsou čokoládové středy nebo skvělá káva na pracovišti.

Navíc je zde možnost pracovat formou Home Office. Můžete tedy pracovat teoreticky odkudkoli z České republiky, nemusíte denně dojíždět do Ostravy, pokud zde nemáte trvalé bydliště.

O firmě U&SLUNO

Firma U&SLUNO je dnes přední firmou poskytující informační technologie a také konzultační a poradenské služby pro retail, logistiku a mimo jiné i pro distribuci. Aktuálně hledá posilu do svého týmu, budete to právě vy, kdo obsadí volné pracovní pozice?

Nové zaměstnání může přinést nejen nové zkušenosti, ale také nová přátelství a nové příležitosti. Neváhejte a přidejte se do týmu ostravské firmy U&SLUNO.

zdroj obrázku: pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Nové zaměstnání může přinést nové zkušenosti. Změňte práci"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*