Roman Řezníček z DRFG: Snažíme se vyhovět požadavkům digitální doby

Podle Romana Řezníčka z DRFG se nacházíme v určité digitální revoluci. Ta ovlivňuje veškeré naše konání v běžném životě. Digitalizace také údajně výrazně změní naši budoucnost. Klíčovou roli v ní budou hrát telekomunikace. Proto se DRFG přizpůsobuje těmto změnám a pracuje na dalším vývoji telekomunikací.

DRFG Telco a rozšíření na českém trhu

Investiční skupina Davida Rusňáka je stále největším dodavatelem služeb v oblasti výstavby sítě pro Vodafone. Nově také spolupracuje s firmou CETIN, která spravuje největší datovou síť po České republice. Tato spolupráce má pro DRFG nebývalou hodnotu a z toho důvodu chce investiční skupina nabízet komplexní služby.

V plánu je také propojení infrastruktury CETIN se sítí DRFG Suntel Net. Úspěch ve výběrovém řízení, zahrnující výstavbu a modernizaci mobilní sítě, potvrdil smysl posílení spolupráce s tak významným partnerem.

Hlavním cílem je budování jednotné sítě

Cílem skupiny Davida Rusňáka je vytvoření jednotné datové sítě na Moravě se 100 až 150 tisíci zákazníky a stát se hlavním poskytovatelem těchto služeb. Tento záměr se postupně naplňuje. Během prvních pěti měsíců se podařilo na Zlínsku, jižní a střední Moravě získat společnosti s 32 tisíci klienty a stát se tak třetím největším poskytovatelem na Moravě. Skupina se žene vzhůru jako letadlo.

Kromě dluhopisů a fondů se skupina Davida Rusňáka chce věnovat rozšiřování služeb i za hranice internetu nebo telekomunikací. Tento projekt jasně ukazuje, že je možné udržet krok s digitální dobou, ale důležité je spojení sil a velikost. Malí nebo drobní poskytovatelé nebudou v budoucnu schopni fungovat samostatně, jelikož doba jde dopředu a čelit požadavkům zákazníků nebude vždy jednoduché.

Nový informační systém usnadňuje zákazníkům online správu účtů

DRFG také vytvořila nový informační systém, který umožňuje a usnadňuje zákazníkům online správu účtů a služeb. Jedna centrální platforma nabízí klientům výrazně lepší servis i péči a zvýší kvalitu poskytovaných služeb. Cílem DRFG Telco je především poskytovat kvalitní lokální služby a pružně reagovat na poptávku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Roman Řezníček z DRFG: Snažíme se vyhovět požadavkům digitální doby"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*