Silvestr se blíží! Máme pro vás 3 typy na zajímavou pyrotechniku!

Na oslavu příchodu nového roku si objednejte klasické rachejtle, ale pořiďte si například i pořádné Dum Bum petardy, díky kterým vás bude nejen vidět, ale i slyšet.

Konec roku se pomalu blíží, a tak nás opět čekají Vánoce a samozřejmě i Silvestr. Někteří lidé nejraději na Silvestra zalezou domů a nevystrkují ani nos, ale ti, kteří mají rádi párty všeho druhu, oslavy konce roku milují!

K Silvestrovské půlnoci neodmyslitelně patří i ohňostroje, rachejtle a jiná zábavní pyrotechnika. Pokud i vy patříte mezi ty, kteří rádi zkoušejí nejrůznější pyrotechnické výrobky, samozřejmě ty kvalitní od prověřených výrobců, na Silvestra se dopředu zásobte zajímavými typy zábavní pyrotechniky.

Kompaktní ohňostroje

Pokud nechcete odpalovat jednu rachejtli za druhou a zbytečně přemýšlet nad tím, jak je efektně poskládat za sebou, zkuste si prostě koupit kompaktní ohňostroj. Je to jedna jediná krabice, plná pestrobarevného překvapení. Má jednu zápalnou šňůru, kterou stačí zapálit a ohňostroj je na světě. Pokud toužíte i po delším zážitku, existují kompaktní ohňostroje s konektorem, které se dají navzájem propojit. Díky tomu, jakmile skončí jeden ohňostroj, okamžitě začne další.

Kompaktní ohňostroj Šašek 49 ran. Zdroj: YouTube.com

Dum Bum petardy

Někomu nestačí udělat jenom pěknou světelnou show, pro někoho je i zvuková kulisa důležitá. Pokud jste na tom stejně, vyzkoušejte Dum Bum petardy, které jsou doopravdy hlasité, některé jsou dokonce i s barevným zážehem. Stejně jako u kompaktních ohňostrojů, i zde existuje možnost pořídit si několika ran v jednom balíčku. Pomůže Vám například Dum Bum 25 ran. Jednou zapálíte a čeká vás 25 vteřin sluchové i vizuální podívané.

Dum Bum 25 ran. YouTube.com

Zábavní pyrotechnika pro děti

I naši nejmenší se chtějí bavit, i když ještě nemají věk na to, aby mohli sami odpalovat jednotlivé rachejtle. Pokud i vy chcete uspořádat bezpečné přesto zajímavé představení pro děti, vsaďte už na zmiňovaný kompaktní ohňostroj. Můžete ale vyzkoušet i barevné fontánky, bouchací kuličky nebo dýmovničky. Někdy dětem ke štěstí stačí obyčejné prskavky. I při nich však držte děti v dostatečné vzdálenosti a dbejte všech bezpečnostních pravidel.

Dětská zábavní pyrotechnika Žabák. Zdroj: YouTube.com

Zdroj foto: Pixabay.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Silvestr se blíží! Máme pro vás 3 typy na zajímavou pyrotechniku!"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*