Služby estetické stomatologie

11

Krásný a zářivě bílý chrup nemusí být sci-fi. Stačí jen absolvovat profesionální bělení zubů, které vás zbaví nevzhledného a nežádoucího zbarvení.

Estetická stomatologie

Absolvovat pravidelně nejrůznější preventivní prohlídky se rozhodně vyplatí. Zubař a prohlídka a kontrolu chrupu u něj by měla být jejich součástí. Využijte nabízených služeb stomatologické ordinace a dopřejte vašemu chrupu maximální možnou a profesionální péči od zkušených stomatologů a dentálních hygienistů.

Můžete se spolehnout na precizní a perfektně odvedenou práci, která povede nejen k vaší maximální spokojenosti, ale také ke zlepšení stavu vašeho chrupu.

Služby estetické stomatologie

V naší ordinaci můžete využít i služby typu estetická stomatologie. A o jaké služby konkrétně se jedná? Předně to jsou služby jako je profesionální bělení zubů, aplikace nejrůznějších typů zubních šperků, estetické bílé výplně anebo estetické keramické fasety.

Profesionální bělení zubů

Trápí vás zažloutlé zuby, zubní kámen a nevzhledná pigmentace? Všechny tyto problémy dokáže vyřešit profesionální bělení zubů. Nabízíme služby domácího bělení pomocí gelu v nosičích, které budou zhotoveny přímo na váš chrup. Vše probíhá pod dohledem a za kontrol stomatologa. Další variantou je kombinované bělení, které se provádí ve dvou fázích. Prvně dochází k domácímu bělení a následně navazuje tzv. ordinační bělení, kdy jsou bělící procedury prováděny během návštěvy v ordinaci. Díky tomu tak bude zaručen skvělý efekt, který bude viditelný na první pohled.

Estetické bílé výplně

Máte na chrupu nevzhledné amalgámové plomby, které už něco pamatují? Záleží vám na vzhledu vašeho úsměvu, a právě tento typ výplní vám kazí radost z úsměvu? Pak není nic jednoduššího než se objednat ke stomatologovi, který se postará o to, aby byl váš úsměv krásnější a bez nevzhledných plomb. Estetické bílé výplně vypadají naprosto přirozeně a pokud jsou správně a kvalitně zhotoveny, nejsou téměř patrné. Váš úsměv tak bude vypadat přirozeně.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Služby estetické stomatologie"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*