Echinacea pomůže s nachlazením i záněty

Echinacea pomuze s nachlazenim i zanety

Echinacea je blahodárná rostlina, jejíž sílu znali už naši dávní předkové. V tomto článku vám tedy ukážeme, jaké účinky od ní můžete očekávat.

Říše rostlin je velice zajímavá. I když není ani zdaleka dokonale prozkoumaná, už teď víme, že si díky ní může lidstvo výrazně zlepšit život. A to nejen pohledem na jejich krásu, ale především díky zdravotním účinkům některých rostlin.

Skvělý pomocník

Třapatka nachová je zástupce s říše rostlin, který by mohl dokonale zastoupit obě strany mince. Můžete ji pěstovat pouze na okrasu, ale také využívat jejích zdravotních benefitů. Vždyť už indiáni dávno věděli, co dokáže. A naštěstí se tyto znalosti dochovaly až do dnešních dní.

Echinacea je bohatá na mastné kyseliny, polysacharidy, glavoidy, třísloviny, silice a glykosidické látky. Kombinace těchto látek má za následek, že je echinacea schopná efektivně posilovat imunitní systém a léčit už rozvinutá onemocnění. Obzvlášť dobře si echinacea tinktura vede především při léčbě virových nebo bakteriálních onemocnění.

Nepřeceňujte její sílu

Velice účinná je především při léčbě zánětů. Zánět středního ucha, zánět ucha nebo problémy s močovým měchýřem dokáže efektivně vyřešit a pomoct s budováním imunity proti těmto nemocem. Pokud ale opravdu onemocníte, rozhodně se na echinaceu neupínejte jako na spasitele. I ona má jen omezené možnosti léčby. A ty pokud po několika dnech nezaberou, měli byste raději navštívit lékaře. Zbytečně byste se tak vystavili riziku.

Jestliže i vy chcete začít posilovat imunitu, nebo mít v záloze něco, co vám může pomoci v případě onemocnění, nakupte na eshopu Herbavis.cz. V nabídce naleznete celou řadu produktů s extrakty z echinacei, tinktury nebo výrobky ze sušených rostlin. Vše za výhodné ceny a s bleskovým doručením až k vaším dveřím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Echinacea pomůže s nachlazením i záněty"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*