Bydlení v Praze, odkud je všude blízko, a přitom nechybí klid a pohoda, nemusí být jen snem

aaktu.cz navackove cz nahledovy

Kolikrát už jste si řekli, že byste rádi bydleli někde, kde budete mít dostatek klidu a pohody i soukromí na relaxaci. Kolikrát jste si už řekli, že se za tím vystěhujete za hranice Prahy. Zároveň se však nechcete vzdát nepopiratelného komfortu, které bydlení v hlavním městě představuje. Přitom to rozhodně není potřeba.

Moderní bydlení ve městě se vším všudy

Skoro by se dalo říci, že móda takzvaných satelitů, tedy umělých vesniček vznikajících za branami města, je už do značné míry za námi. Lidé zjišťují, že doprava zpět do města za prací z těchto lokalit potom bývá složitá. Klidné bydlení si přitom můžete zajistit přímo v hlavním městě. Mezi takové lze určitě zařadit také bydlení v Praze na Žižkově, kde najdete moderní bytový komplex nabízející vše, co od současného bydlení očekáváte. Je tady klid, a přitom to není žádné sterilní prostředí satelitu. V rámci tohoto projektu zde celkově bude:

  • 5 rezidenčních budov
  • 342 bytů

Moderní rezidenční komplex se nachází podél ulice Malešická, přičemž zde můžete zakoupit byty o různých dispozicích. Typicky od 1+kk po 5+kk. Pokud budete mít zájem, můžete si tyto byty na prodej Praha 3 rezervovat, přičemž je možno získat na byt také výhodné financování. To se v dnešní době samozřejmě obzvlášť hodí.

aaktu.cz navackove cz 01

Široké možnosti kulturního a sportovního vyžití v okolí

Kromě toho tato lokalita samozřejmě nenabízí pouze tolik vyhledávaný klid. Vzhledem k tomu, že je ve městě, máte zde stále vše nadosah. Můžete vyrazit na nákupy, což vám umožní zejména východní část Vinohrad. Vznikne zde také nové centrum, které vyroste v bývalém areálu nákladového nádraží Žižkov. Vznikne tak další lokalita, kde se můžete třeba potkávat s přáteli. Jen pár minut chůze také máte kino Aero. Lze zde vyrazit i za sportem, projet se po některé z cyklistických tras. Jsou zde parky vhodné pro výkonnostní cyklistiku i běh.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Bydlení v Praze, odkud je všude blízko, a přitom nechybí klid a pohoda, nemusí být jen snem"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*