Tipy, co darovat obchodním partnerům

reklamni predmety

Obdarovat obchodního partnera může být někdy ošemetné, protože nechcete překročit hranici a nějakým způsobem toho druhého urazit. Můžete vsadit na klasiku, jakou je láhev vína nebo kalendář, avšak můžete být také originálnější! Některé z darů lze za určitých podmínek použít jako reklamní předměty, které si následně odečtete z daní! Následujícími tipy rozhodně nic nezkazíte!

Deštníky

Možná jste se při přečtení slova „deštníky“ ušklíbli. Ano, deštníky mohou být tak trochu nudné – je ale možné opatřit je vlastním potiskem. Vymyslet můžete různé obrázky nebo hesla, která jsou pro vaše podnikání typická. Kvalitním deštníkem se toho příliš zkazit nedá. Naopak, někdy může dokonce vytrhnout trn z paty!

Čokoláda

Nemyslíme klasickou čokoládu, kterou si můžete koupit v každém supermarketu. V současné době už existují luxusní čokolády, které nejen dobře vypadají, ale také skvěle chutnají. Někteří výrobci dokonce zacházejí tak daleko, že pro vás vymyslí i slogan, který určitě zaujme. Můžete si zvolit z nejrůznějších příchutí a tvarů a přizpůsobit ji obdarovanému na míru. Tato čokoláda je skvělým dárkem pro každého!

Luxusní propisky

Pokud chcete darovat propisku jako dárek například k Vánocům, rozhodně by se nemělo jednat o levnou propisku, kterou píší vaši zaměstnanci. Také propisky lze opatřit zajímavým nápisem nebo mottem podle vašeho přání. Zabalit ji můžete do krásné krabičky, díky čemuž dárek ještě obohatíte. Těchto krabiček je celá spousta, a i je můžete obohatit speciálními nápisy nebo obrázky, které je učiní jedinečnými.

Sociální odpovědnost

Ať už darujete cokoliv, měli byste tím vyjádřit také to, že vám na ostatních záleží. Darovat tedy můžete například výrobky z chráněných dílen, s ekologickými obaly nebo fair trade. Neváhejte i svým dárkem vyjadřovat své odpovědné postoje vůči společnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Tipy, co darovat obchodním partnerům"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*