Vyhlídkový let, či dokonce zkouška pilotáže

Se společností Pilotem na zkoušku můžete prožít něco nezapomenutelného, tedy buďto vyhlídkové lety, nebo dokonce zkoušku pilotáže. To znamená, že si budete moci jen vychutnávat krajinu z výšky, nebo se můžete sami stát piloty. Nejprve si povězme něco o vyhlídkových letech letadlem v podání této zkušené letecké společnosti.

Kdykoliv kvalitními letadly

Nemusíte se obávat, že vyhlídkové lety Praha č vyhlídkové lety Brno, budou probíhat dramaticky, spolehnout se budete moci na moderní letadla ve skvělém technickém stavu. Prožít vyhlídkový let nad Ostravou a dalšími moravskými městy, to pro vás budou pouze chvilky pohody. Vyhlídkové lety Vrchlabí, i nad jinými většími a menšími městy, i vesnicemi, můžete absolvovat v podstatě kdykoliv, protože letadla firmy Pilotem na zkoušku jsou k dispozici po celý rok, tedy i v zimě, každý z letounů je vytápěný.

Pilotáž

Vyzkoušet si pilotování letadla není nic nemožného a nemusíte na to mít ani žádné pilotní papíry. Společnost Pilotem na zkoušku vám dovolí usednout za knipl a řídit buďto letadlo, nebo dokonce i vrtulník. Nejen vyhlídkové lety nad Plzní, Mladou Boleslaví či Karlovými Vary mohou být dokonalým zážitkem, řídit letadlo nabízí ještě mnohem více.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Vyhlídkový let, či dokonce zkouška pilotáže"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*