Autopes.cz – věrný přítel vašeho dieselového automobilu

Máte doma dieselově poháněný vůz, který používáte denně? A už jste slyšeli jste o tom, že budete dříve či později muset řešit problém se vstřikovači, který vás může stát až 50.000 korun? Pokud ne, patříte mezi překvapené řidiče, na které padne tento den jako morová rána z čistého nebe. Vaše věrné auto netáhne, žere jako tank, občas poskakuje jako divoká koza a domáhá se servisu. Nejste žádná výjimka a mezi stovkami dalších řidičů, musíte zvolit, zda auto hodíte ze skály či problém se vstřiky vyřešíte. Autoservis vám doporučí vaše vstřikovače repasovat a nad jinými variantami mávne rukou. A tak vám nezbyde, než se podvolit a mnohdy i zadlužit.

David Vaníček, provozovatel serveru Autopes.cz, si touto zkušeností prošel sám. Ani nákladná oprava ovšem jeho problém s motorem nevyřešila, a tak se začal problémem vstřikovačů zabývat a oslovil profesionální odborníky, aby uchránil ostatní motoristy od stejné zkušenosti:

Prokonzultovali jsme všechny možnosti, co nám trh dovoluje a zavedli jsme na našich stránkách prodej vstřiků pro dieselové motory. Nepokoušíme se zákazníky nijak mystifikovat záludnými názvy a reklamami. Náš vyhledavač je jednoduchý, srozumitelný a nabízí velké množství nových i použitých vstřiků zejména pro dieselové vozy. Zákazník si pak může zvolit mezi známými prodejci jako je Bosch, VDO Siemens či Dasis a mnoho dalších. Během chvíle si tak zjistíte, zda se vám repase vašich vstřikovačů skutečně vyplatí nebo vás v servisu lidově řečeno tahají za fusekli. Schopný mechanik vám potvrdí, že pokud váš automobil není denně v provozu a pořízení nových vstřiků by vás ekonomicky zruinovalo, je repase lepší volbou. Samozřejmě musíte počítat s tím, že ani profesionální vyčistění vstřiků či výměna některých součástí, nečiní z tohoto autodílu nový vstřikovač a to ani u nás, kde vám opravu provedou známí profíci z Bosch servisu. Samozřejmě s protokolem o kvalitě a se zárukou. Repase i vstřikovače jsou u nás za skvělé ceny díky množstevním slevám, takže si na své přijde každý.“

Provozovatelé portálu jsou si nicméně dobře vědomi důvodů, kvůli kterým po repasovaných vstřikovačích mnozí motoristé dále sahají a sahat budou. Proto jsou na Autopsovi v nabídce mimo vstřiků nových také ty repasované a použité. I u těchto dílů však Autopes nabízí možnost reklamace.

A aby toho nebylo málo, disponuje web Davida Vaníčka chytrým vyhledavačem autobaterií podle typu automobilu, který v lednu odstartuje svou průkopnickou kariéru na českém trhu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Autopes.cz – věrný přítel vašeho dieselového automobilu"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*