Zapojte se do pomoci potřebným například přispíváním na sbírky

Rádi byste se zapojili do pomoci potřebným, ale nevíte jak na to? Zkuste to prostřednictvím nadace Drab Foundation! Existuje několik možností, jak můžete i vy zařídit, aby nadace disponovala dostatkem pomůcek pro hendikepované a mohla svoji půjčovna pomůcek pro hendikepované neustále rozšiřovat. I vy se můžete stát těmi, kdo zajistí lepší život a pomoc pomoc při ALS, pomoc autistům, pomoc při nemoci Alzheimer. Stačí, když budete nadaci informovat o případech, kdy jsou lidé odkázání na nedostatečnou pomoc okolí; o případech, které se zabývají aktivitami, jež zajímají i jmenovanou nadaci. Vítán je i tip na někoho, kdo chce pomáhat. Do pomoci hendikepovaným se můžete zapojit i vy sami osobně. Vítána je samozřejmě také vaše finanční podpora prostřednictvím přispívání na sbírky.

Přispějte hendikepovaným nákupem charitativních předmětů

logoRádi pomáháte potřebným, ale spíše než přispíváním peněz na sbírky dáváte přednost nákupu charitativních předmětů a aukcím vzácných předmětů? Právě takovou aukci pro vás nadace Drab Foundation připravuje, charitativní e-shop s charitativními předměty již běží. Čeká tam na vás hezké oblečení.

Potřebujete pomoc vy sami? Napište si o ni!

Pomáhat potřebným (ať už hendikepovaným nebo sociálně slabým) je sice hezké, ne každý k tomu však má možnosti a předpoklady. Jedná se o ty, kteří svou pomoc potřebují sami. Ti všichni mohou požádat o zařazení do programu Drab Foundation. V současné době je možno podat žádost o příspěvek Obědy dětem, žádost o příspěvek na pomůcku či službu – ALS, žádost o příspěvek na pomůcku či službu – autismus, žádost o účast na TIGER WOODS LEARNING CENTER SUMMER CAMP, žádost o individuální pomoc.

Další informace – například o podpoře vzdělávání, golfovém turnaji TWLC či podpoře hudebníků a sportovců najdete na webových stránkách nadace Drab Foundation.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Přidej komentář jako první k "Zapojte se do pomoci potřebným například přispíváním na sbírky"

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*